Anasayfa

Spor

 Fatih Terimden Ayrılık Sinyalleri!
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

Fatih Terimden Ayrılık Sinyalleri!...  >>
 Fatih Terimden Ayrılık Sinyalleri! Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
Fatih Terimden Ayrılık Sinyalleri!


KENDİ DÖNEMİNİ AÇIKLADI!

Deneyimli çalıştırıcı sözlerini şöyle sürdürdü: "Yaklaşık 4 yıldır görevdeyim. Bu süreç içerisinde 25 i özel, 30 u resmi 55 tane maç yaptım. 25 özel maçının 10 tanesinde galibiyet, 9 mağlubiyet, 6 sı beraberlik. 30 resmi maçın 16 sını kazandık, 7 sini kaybettik, 7 sini berabere bitirdik. Genel tabloda 26 galibiyet, 16 beraberlik, 13 mağlubiyet aldık. Resmi maçlarda 55 gol attık, 35 gol yedik. Özel maçlarda ise attığımız gol sayısı 33, yediğimiz gol sayısı 26.

Kısaca özetlemeye çalıştığımız, bu dönem tüm zamanlar içerisinde bir teknik adamın bir defada milli takımda en uzun süre görev aldığı dönemdir. Bu dönem Milli Takım ın en fazla maç kazandığı, en az yenilgi aldığı dönemdir. Bu dönem, Milli Takım ın tarihteki hiçbir süreçte kıyaslanmayacak ölçüde maç kazandıgı ve gol attığı dönemdir. Ve bu dönem Milli Takım ın tarihindeki en istikrarlı dönemdir.

Dünya Kupası Elemeleri nde bizim, sizin ve hepinizin beklentilerinin çok uzağındayız. Belçika-Türkiye ve Estonya-Bosna Hersek maçının sonucunda tüm ümitlerimiz bitebilir de... Ancak böyle olsa bile, Türk Milli Takımı nın bu dönemde yaşadığı başarıyı gözardı etmek anlamına gelmesin."

"ERMENİSTAN MAÇI SONRASI KARAR VERCEĞİM"

Fatih Terim, Dünya Kupası na katılamama durumunda görevine devam edip, etmeyeceği ile ilgili olarak "Önümüzdeki kazanmamız gereken çok önemli iki maç var. Ben de tamamen buna odaklanmış durumdayım. Olumsuz geçerse, Ermenistan maçı oynandıktan sonra yönetim ile görüşecek ve kararımı vereceğim. Onlarla görüşmeden bir karar varmam, en azından aramızdaki dostluk ilişkisine saygısızlıktır. Onlarla görüşmeden kararımı açıklamayacağım.

Tüm Milli Takımlarda birçok projemiz var. Yönetimin devam etmem konusunda açıklamaları ve ısrarları var. Benim de ülkeme kupa sözüm var. Dışarıdan gelen teklifler var. Tüm bunları biraraya getirdiğiniz zaman, Ermenistan maçı sonrası kararımı vereceğim" dedi.

 

 


Haber Tarihi : 10-10-2009
Haber :
Bu Haber 1780 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"Fatih Terimden Ayrılık Sinyalleri!" Habere Ait Video
 
 
 
"Fatih Terimden Ayrılık Sinyalleri!" Haberin Yorumları
 
 

Spor Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - Fatih Terimden Ayrılık Sinyalleri! >>
 - Belçika-Türkiye >>
 - Schumi Geldi,Ferrari 3.Aracı İstiyor >>
 - Ankaraspor Lige Veda Etti !! >>
 - Ankaragücü 3-0 Galatasaray >>
 - ŞİMDİ POTADA KIZLAR MODA >>
 
"Fatih Terimden Ayrılık Sinyalleri!" Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

İrem ULUAY
Spor Köşesi Editörü

Copyright by Pembe siyah .com